Nejlepší gay/lesbické páry

Kurt Hummel a Blaine Anderson

Herci: Chris Colfer a Darren Criss

Kde: Glee

Proč: Jednoduše – je to nejúžasnější pár jak v celém Glee, tak jeden z nejlepších v seriálovém světě vůbec. Jsou sladcí, krásní, rozkošní a skvěle jim to sluší. Co víc k nim říct. Je pravda, že si to Baine trochu pohnojil, ale stále věřím, že to dobře dopadne.

 

Jack Harkness a Ianto Jones/John Hart/Angelo Colasanto

Herci: John Barrowman a Gareth David-Lloyd/James Marsters/Daniele Favilli

Kde: Torchwood

Proč: Jack Harkness je skvělá postava plná emocí (ať už kladných – láska, skličujících – smutek, vzpomínky na těžký život, tak negativních – tvrdohlavost, občas bez slitování). Každá z jeho velkých „lásek“ je zcela jiná a můžeme říct, že vždy charakterizovala Jackovo životní období. S Johnem měl pletky, když byl ještě časový agent. Byl divoký, občas hrubý a neohlížel se zpět.

John je sice občas pěkný parchant, ale má svoje kouzlo a s Jackem mu to rozhodně sluší. Angelo potkal Jacka při cestách do Ameriky a mezi nimi byla velká vášeň. Přesto už šlo o zodpovědnější vztah a Angelo je rozhodně větší klaďas než John (pomineme, že svou nevědomostí a ze strachu způsobil Jackovi spoustu problémů).

Nejraději mám však Ianta, který je pravý opak Angela a (obzvlášť) Johna. Mezi Jackem a Iantem je láska, která není založená na vášni, ale „souznění“. Rozhodně pár Ianto& Jack považuji za jeden z nejlepších vůbec.

 

Luis a Lestat

Herci: Brad Pitt a Tom Cruise

Kde: Interview s upírem

Proč: Dobře, nejprve si ujasníme jednu věc – vím, že Luis a Lestat netvoří homosexuální pár v pravém slova smyslu, ano – jde o stvořitele a učně. Jenže v knize je několikrát naznačeno, že mezi nimi bylo něco víc. Ne na sexuální úrovni (upíři spolu nespí – alespoň podle autorky knihy), ale rozhodně na úrovni mentální. Několikrát je v knize zmíněno, že se Lestat choval jako „milenec“ (např. hned v první části, kdy Luise přemění) a Luis vztah s Lestatem popisuje jako „staří manželé“. Z pár náznaků je možné vyvodit i to, že Lestat byl skutečně gay (i před přeměnou). Ať je to, jak chce – je mezi nimi neuvěřitelná chemie (jak v knize, tak ve filmu) a prostě k sobě patří. Sice spolu nemají sex, ale to ani Rose s Doctorem a přesto se milují (kdo ví, jak je to s River).

 

Stuart a Nathan/Vince

Herci: Aidan Gillen a Charlie Hunnam/Peter O‘Brien

Kde: Queer as Folk

Proč: Vztah Stuarta a Nathana je prakticky jen o sexu a s Vincem je to přesně naopak. Můžeme říct, že tito tři tvoří dokonalý „pár“ (alespoň pro Stuarta) – Vince mu dá pohlazení a Nathan mu dá. Mi se prostě líbí oba.

 

Carol Willick a Susan Bunch

Herci: Jane Sibbett a Jessica Hecht

Kde: Přátelé

Proč: Jsou prostě úžasné! Hlavně Susan, která je dokonalá a její „diskuse“ s Rossem nemají chybu. Spolu s Carol tvoří krásný pár.

 

Brittany S. Pierce a Santana Lopez

Herci: Heather Morris a Naya Rivera

Kde: Glee

Proč: Jsou sexy. Hlavně Santana (IMHO). A když dáte dvě takto sexy holky dohromady, tak to prostě nemůže dopadnout špatně. Málokdo si s nimi nepřeje více scén a méně oblečení.

Ennis Del Mar a Jack Twist

Herci: Heath Ledger a Jake Gyllenhaal

Kde: Zkrocená hora

Proč: Protože proto. Heathovi a Jakeovi to jednoduše funguje a krásně to mezi nimi jiskří. Ponechám stranou, že jde o skvělý film – je to prostě nádherný pár.

 

Miranda Calendar a Min

Herci: Meera Syal a Fenella Woolgar

Kde: Jekyll

Proč: Jsou úchvatné. Opravdu „manželský pár po dvaceti letech“ a to i přesto, že jsou naprosto odlišné.

 

Hiram Berry a LeRoy Berry

Herci: Jeff Goldblum a Brian Stokes Mitchell

Kde: Glee

Proč: Věřila jsem jim to. Je mezi nimi zvláštní chemie a opravdu vypadají jako „príma pár odvedle“. Jo a mají rádi Přátelé :D.

 

Camille Wray a Sharon Walker

Herci: Ming-Na a Reiko Aylesworth

Kde: Stargate: Universe

Proč: Camille jsem opravdu nesnášela. Byla otravná a vůbec jsem s ní nesouhlasila. Jenže od episody, kde byl ukázán její domov a žena, jsem změnila názor. Camille a Sharon to prostě sluší.

 

Bonus na konec

Neil Patrick Harris a David Burtka

Proč: Protože kdo je nezbožňuje, musí být hluchý a slepý. Skvěle se k sobě hodí, jsou úchvatní a teď když mají děti… prostě nádhera. Vypadají jako „dokonalý filmový/seriálový pár“, který nějakou náhodou či díky osudu vznikl v reálném světě.

Reklamy

Posted on 24.10.2012, in Deníček and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Napsat komentář.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: